Nekretnine Obradovic-Nekretnine Beograd,Prodaja stanova Beograd

Naše usluge

PRODAJTE SVOJU NEKRETNINU U REKORDNOM ROKU

NEKETNINE OBRADOVIĆ Vam garantuje besplatno oglašavanje i najprofitabilniju prodaju u rekordnom roku, bez glavobolja, briga i napora – uz Vas smo od početka do kraja puta, 24/7.

Naš Tim

Dugogodišnje iskustvo našeg uigranog tima i ekspertiza u prodaji i pregovaranju garantuju Vam vrhunsku uslugu – najpovoljniju kupovinu i najisplativiju prodaju.

Vladimir Obradovic

Direktor,Broj licence:293,
063/867-3560,011/409-3903,
info@nekretnineobradovic.rs

Maja Obradovic

Menadzer prodaje,
Broj licence: 1723,
063/446-447,011/409-3903,
info@nekretnineobradovic.rs

Katarina Milovanovic

Office Manager,
063/867-3560,011/409-3903,
katarina@nekretnineobradovic.rs

Branka Gojkovic

Agent prodaje,Broj licence:2478,
063/867-3560,011/409-3903,
brankica@nekretnineobradovic.rs

Davorka Tasic

Agent prodaje,Broj licence: 1029,
063/867-3560,011/409-3903,
davorka@nekretnineobradovic.rs

Djordje Milutinovic

Agent prodaje,Broj licence:2380,
063/867-3560,011/409-3903,
djordje@nekretnineobradovic.rs

Jelena Damnjanovic

Agent prodaje,Broj licence:2387,
063/867-3560,011/409-3903,
jelena@nekretnineobradovic.rs

Ljilja Baric

Agent prodaje,Broj licence:1559,
063/867-3560,011/409-3903,
ljilja@nekretnineobradovic.rs

Marko Vukovic

Agent prodaje,Broj licence 2378,
063/867-3560,011/409-3903,
marko@nekretnineobradovic.rs

Snezana Mijailovic

Agent prodaje,Broj licence:2470,
063/867-3560,011/409-3903,
snezana@nekretnineobradovic.rs

Tanja Vasic

Agent prodaje, Broj licence: 1722,
063/867-3560,011/409-3903,
tanja@nekretnineobradovic.rs




telplava.png
Pozovite nas