Ponuda nekretnina

    Pretražite našu kompletnu ponudu stanova, kuća i poslovnog prostora u Beogradu

    Pronađeno: 197 nekretnina

    Prodaja dvosoban stan Fontana, Novi Beograd 41m²
    Prodaja

    159.900 €• 3.900 €/m²

    2.0 stan na NBG- kod Fontane

    Studentska
    Stan|41m²|2 sobe|9/9
    Prodaja jednosoban stan Darvinova pošta, Voždovac 19m²
    Prodaja

    60.000 €• 3.158 €/m²

    Prodaje se lokal u TC Kumodraška

    Kumodraška
    Lokal|19m²|1 soba|PR/2
    Prodaja četvorosoban stan Darvinova pošta, Voždovac 145m²
    Prodaja

    480.000 €• 3.310 €/m²

    Prodaje se ugostiteljski objakat TC Kumodraška

    Kumodraška
    Lokal|145m²|4 sobe|1/2
    Prodaja 6-soban stan Slavija, Savski Venac 283m²
    Prodaja

    950.000 €• 3.357 €/m²

    EKSKLUZIVA Slavija / Kralja Milutina – poslovni prostor visoke klase, 261 m² + 22 m²

    Kralja Milutina
    Lokal|283m²|6 sobe|PR
    Prodaja dvosoban stan Blok 63, Novi Beograd 58m²
    Prodaja

    193.000 €• 3.328 €/m²

    Adaptabilan dvosoban stan u Bloku 63

    Gandijeva
    Stan|58m²|2 sobe|7/13
    Prodaja 1.5-soban stan Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština 28m²
    Prodaja

    120.000 €• 4.286 €/m²

    Funkcionalan 1.5 stan, 33m² (uknj. 28m²) – Zvezdara, Belokrajinska, potkrovlje

    Belokrajinska
    Stan|28m²|1.5 sobe|4/4
    Prodaja dvosoban stan Zvezdara 2, Zvezdara 38m²
    Prodaja

    183.600 €• 4.832 €/m²

    Zvezdara – moderan stan + garaža,183.600 €

    Ledinacka
    Stan|38m²|2 sobe|6/6
    Prodaja 0.5-soban stan Cvetanova Ćuprija, Zvezdara 25m²
    Prodaja

    68.000 €• 2.720 €/m²

    Nov stan na Zvezdari

    Pavla Savica
    Stan|25m²|0.5 sobe|VP/4
    Prodaja dvosoban stan Fontana, Novi Beograd 56m²
    Prodaja

    198.000 €• 3.536 €/m²

    Prodajemo 2.0 stan Fontana u Bloku 3

    Narodnih heroja
    Stan|56m²|2 sobe|1/7
    Prodaja trosoban stan Crveni Krst, Zvezdara 94m²
    Prodaja

    347.000 €• 3.691 €/m²

    Prespanska

    Prespanska
    Stan|94m²|3 sobe|3
    Prodaja dvosoban stan Blok 70a, Novi Beograd 61m²
    Prodaja

    232.000 €• 3.803 €/m²

    Odlican stan u blizini Save

    Omladinskih brigada
    Stan|61m²|2 sobe|4/7
    Prodaja 2.5-soban stan Braće Jerković, Voždovac 70m²
    Prodaja

    189.000 €• 2.700 €/m²

    Dvoiposoban stan u naselju Braće Jerković

    Braće Jerković
    Stan|70m²|2.5 sobe|1/7
    Prodaja trosoban stan Neimar, Vračar 145m²
    Prodaja

    652.500 €• 4.500 €/m²

    Trosoban stan na Vračaru sa garažom

    Djordja Vajferta
    Stan|145m²|3 sobe|PR/2
    Prodaja 6-soban stan Divčibare, Okolne lokacije 380m²
    Prodaja

    2.000.000 €• 5.263 €/m²

    Divcibare -Prelepa kuca na placu od 44 ara

    Porucnika Radica i Savicica
    Kuća|380m²|6 sobe|VP
    Prodaja 0.5-soban stan Mirijevo, Zvezdara 25m²
    Prodaja

    60.000 €• 2.400 €/m²

    Prodaja nameštene garsonjere u Mirijevu

    Zagrađe
    Stan|25m²|0.5 sobe|2/4

    Stranica 1 od 14