Naš tim

Direktor:
Vladimir Obradovic
broj licence:293
kontakt: 063/861-9035,
info@nekretnineobradovic.rs
Ponuda »
Direktor prodaje i marketinga:
Maja Obradovic
kontakt: 063/446 447, info@nekretnineobradovic.rs
Ponuda »
Direktor odeljenja za poslove sa inostranstvom:
Dr.Yvo Gisler
kontakt: +41794235279,
yvo@gisler12.ch

Pravni saveti i advokatske usluge:
Advokat Ilija Radosevic
kontakt:064/612-6764,
ilija@nekretnineobradovic.rs

Menadžeri prodaje

Menadzer prodaje, Broj licence: 1723:
Maja Obradovic
kontakt: 063/446-447,011/409-3903,
info@nekretnineobradovic.rs
Ponuda »

Agenti prodaje i Asistenti prodaje

Agent prodaje,Broj licence 1299:
Damir Gluhovic
kontakt: 063/867-3560,011/409-3903,
damir@nekretnineobradovic.rs
Ponuda »
Agent prodaje, broj licence: 1029:
Davorka Tasic
kontakt: 063/867-3560,011/409-3903,
davorka@nekretnineobradovic.rs
Ponuda »
Agent prodaje,Broj licence:1559:
Ljilja Baric
kontakt: 063/867-3560,011/409-3903,
ljilja@nekretnineobradovic.rs
Ponuda »
Agent prodaje, Broj licence: 1722:
Tanja Vasic
kontakt: 063/867-3560,011/409-3903,
tanja@nekretnineobradovic.rs
Ponuda »