Kupite ili Prodajte vas Stan sa Licnim Agentom
Pogledajte nasu Izdvojenu ponudu Stanova
3D PREZENTACIJA VASEG STANA

Preporučujemo

Elegant Apartment
152000
Prodaja
STAN

CENTAR, DALMATINSKA, STARI GRAD, 3.0

TROSOBAN STAN NA STAROM GRADU.MODERNA ZGRADA IZ 2003G, U BLIZINI BOTANICKE BASTE.ODLICAN KVALITET GRADNJE. ZGRADA IMA SVOJ PARKING I POSTOJI MOGUCNOST KUPOVINE GARAZNOG MESTA.DVOSTRANO ORIJENTISAN I SVETAO STAN. STAN ZA SVAKU PREPORUKU!
Detaljnije
  • 88 m2
  • 3D Prezentacija

PRODAJETE VAŠU NEKRETNINU

Ukoliko planirate da prodate vasu nekretninu, kontaktirajte nas, a mi cemo se pobrinuti da vam obezbedimo najbolje uslove, oglasavanje, cenu i brzu prodaju Vase nekretnine


Pošaljite informacije >

Naš Tim

Davorka Tasic

Agent prodaje,Broj licence: 1029,
063/867-3560,011/409-3903,
davorka@nekretnineobradovic.rs

Djordje Milutinovic

Agent prodaje,Broj licence:2380,
063/867-3560,011/409-3903,
djordje@nekretnineobradovic.rs

Ivana Djurkovic

Agent prodaje,Broj licence: 1766,
063/867-3560, 011/409-3903,
ivana@nekretnineobradovic.rs

Ivana Komadina

Agent prodaje,Broj licence:1792,
063/867-3560,011/409-3903,
komadina@nekretnineobradovic.rs

Jelena Damnjanovic

Agent prodaje,Broj licence:2387,
063/867-3560,011/409-3903,
jelena@nekretnineobradovic.rs

Katarina Milovanovic

Office Manager,
063/867-3560,011/409-3903,
katarina@nekretnineobradovic.rs

Ljilja Baric

Agent prodaje,Broj licence:1559,
063/867-3560,011/409-3903,
ljilja@nekretnineobradovic.rs

Maja Obradovic

Menadzer prodaje, Broj licence: 1723,
063/446-447,011/409-3903,
info@nekretnineobradovic.rs

Tanja Vasic

Agent prodaje, Broj licence: 1722,
063/867-3560,011/409-3903,
tanja@nekretnineobradovic.rs

Vladimir Obradovic

Direktor,Broj licence:293,
063/867-3560,011/409-3903,
info@nekretnineobradovic.rs











USPESAN AGENT ZA NEKRETNINE 09.10.2017.
Донете смернице за процену ризика од прања новца и финансирања тероризма 22.08.2017.
3D PREZENTACIJA STANA-Virtuelna tura 08.02.2017.
KAPARA KAO SREDSTVO OBEZBEDJENJA-Predugovor o kupovini nepokretnosti 15.12.2016.
ZAKON O OZAKONJENJU OBJEKATA: Odgovori Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture 29.05.2016.
ZAKON O IZVRŠENJU i OBEZBEĐENJU 08.03.2016.
PREDLOG ZAKONA O STANOVANJU I ODRŽAVANJU ZGRADA 06.02.2016.
ENERGETSKI PASOSI ZGRADA 05.02.2016.
NEPOSTOJANJE OSNOVA DA MALOLETNO LICE OSTVARI OSLOBODJENJE NA POREZ 25.01.2016.
ZAKON O LEGALIZACIJI / OZAKONJENJU OBJEKATA-Sve što treba da znate o legalizaciji 22.11.2015.
Veći porez za one koji neće da legalizuju stan 08.11.2015.
LEGALIZACIJE OBJEKATA-Novi zakon o legalizaciji objekata 2015.god 18.09.2015.
Šta sve treba da stoji u predugovoru i šta je prodavac dužan da dostavi do momenta zaključenja kupop 26.05.2015.
KORISNI SAVETI U PROCESU KUPOVINE STANA 25.05.2015.
Почео упис у Регистар посредника 29.04.2015.
Od 1. januara 2016. elektronsko izdavanje građevinskih dozvola 01.04.2015.
Списак кандидата за полагање усменог дела стручног испита у другој недељи априла, 6., 7. и 8. априла 24.03.2015.
Обавештење о кандидатима који су положили стручни испит 16., 18. и 19. мартa 2015. године 23.03.2015.